Ścianki

Ścianki aluminiowe

Nowoczesna forma, lekka konstrukcja oraz szeroki zakres zastosowania sprawiają, że proponowane przez nas ścianki aluminiowe są coraz chętniej stosowane w wystroju wnętrz. Wykonane są z mocnych i trwałych materiałów, przy czym na zamówienie możemy wykonać dla Państwa specjalne modele o podwyższonej odporności ogniowej. Produkty stosowane są zarówno w zabudowie wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Istnieje także możliwość wprowadzenia dowolnego typu wypełnienia aluminiowych ram – w wersji przeziernej bądź nieprzeziernej, w różnych wariantach wykończenia. Konstrukcje mogą być zaopatrzone w różnego rodzaju okucia drzwiowe i okienne.

Ścianki biurowe

Dobrym rozwiązaniem do stworzenia atrakcyjnych przestrzeni są ścianki biurowe. Pozwalają na przygotowanie podziału wnętrza w zgodzie z indywidualnymi potrzebami, jednocześnie doskonale dopełniają wygląd biura. Konstrukcje przyjmują postać ścianek działowych biurowych, dzięki czemu świetnie nadają się do wydzielenia przestrzeni w open space, jak też mogą posłużyć do wygospodarowania pomieszczenia na spotkania biznesowe i konferencje. Produkty powstają na bazie wytrzymałych materiałów w kilku wariantach estetycznych. Do wyboru jako wypełnienie nasi Klienci mają szybę hartowaną, płytę fornirowaną, pleksi, płytę GK i wiele innych możliwości.

Ścianki szklane

Efektowne, eleganckie, a przy tym bardzo praktyczne – ścianki szklane idealnie nadają się do wygradzania przestrzeni z większych powierzchni. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych oraz nowoczesnych. Ich lekka konstrukcja w zestawieniu z przezroczystym wypełnieniem nie wpływa negatywnie na wygląd pomieszczenia. Nie zmniejszają optycznie pomieszczenia, tworząc jednocześnie wydzielony pokój – idealny na stanowisko team ledera, czy miejsce spotkań i rozmów działowych. Oferujemy także nowoczesne drzwi, stanowiące dopełnienie całej konstrukcji. Proponowane przez nas rozwiązania odznaczają się także dobrymi właściwościami akustycznymi, dzięki czemu dźwięki trafiające do pomieszczenia są tłumione.

Ścianki przestawne

Ciekawą propozycją – skierowaną do osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań – są nasze ścianki przestawne. To konstrukcje, które można dowolnie przesuwać, zapewniając tym samym możliwość dostosowania ich formy do aktualnych potrzeb. Dostosowanie aranżacji do aktualnych potrzeb jest bardzo pożądane w obiektach, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Proponujemy kilka wersji, jak MB – 45 Office, czy ACS 38. Każda z nich odznacza się nieco odmiennymi parametrami technicznymi. Dlatego chętnie udzielimy dodatkowych wskazówek, by Państwa wybór w pełni trafiał w potrzeby oraz indywidualne gusta. Umożliwiamy także dobór wypełnienia ram.